O víkendu se konaly finálové turnaje obou soutěží, kterých se účastníme. Tentokrát bylo pořadí konání ovšem opačné. V sobotu se odehrál turnaj 1.série v Počepicích, poblíž Sedlčan.

Sparťanky se tam vypravily pro šesté místo a myšlenkou, že v sestavě, která momentálně byla, budou hrát maximálně tři zápasy z turnaje. Pak ale v druhém zápase porazily domácí Sedlčany a tím si zajistily čtvrtý zápas turnaje, kde se hraje o umístění.

Z Počepic jsme si přivezly celkově 3. místo a v soutěži 1.série jsme se umístily na 6.místě.

V neděli hostily turnaj úřadující mistryně republiky Petrovice. Na tomto turnaji jsme mohly jedině překvapit. A to se nám myslím povedlo. Před turnajem jsme si v šatně s trenérem řekli, že kdybychom tento turnaj nedejbože vyhrály, máme šanci být ještě celkově třetí v Elite. A skoro se to povedlo!

V prvním zápase proti Přelouči jsme zvítězily. Druhý zápas proti domácím Petrovicím byl trochu infarktový, ale podařilo se nám (o pětku a kop!) vyhrát a postoupit tak do semifinále, kde jsme se utkaly s Říčanskými. I tento zápas jsme vyhrály. Skoro to vypadalo, že opravdu zaútočíme na třetí místo soutěže. Avšak ve finále jsme se potkaly opět s domácími Petrovicemi a podlehly jim 38:0. Ale to, co jsme na hřišti nechaly, byl bojovný a především týmový výkon. Diváci mohli vidět nádhernou spolupráci a podporu hráček na hřišti.

Do další sezóny si bereme jen to nejlepší.

Teďkon bude důležité, abychom se všechny zregenerovaly a vyléčily. Daly se dohromady a na podzim se vrátily v nejplnější síle. A pokračovaly v tom, co jsme poslední turnaje předváděly.

Jsem tým, jsme SPARTA!

 

Malinovka

 

#rcs #rcswmn #jesuperspolutravittencas

 

foto: Miloš Březina a hráčky