Aktuality

Ragby Sparta: Sparťanky zahájily MČR 7s žen 4. místem v Olomouci

Ragby Sparta: Sparťanky zahájily MČR 7s žen 4. místem v Olomouci

Ženský tým ragby Sparta odehrál v sobotu první turnaj Mistrovství České republiky v rugby 7s žen, který se uskutečnil v Olomouci. Turnaj proběhl v novém formátu soutěže, kde se nově utkává šest týmů, což přináší vyšší tempo a větší konkurenci. Pro ragby Sparta šlo o...