Je to přibližně tři čtvrtě roku od chvíle, kdy jsme spustili nový web. Možná vám to ani nepřijde, ale pořád ještě ladíme jak jeho funkce, tak i síly, které nám v malém množství lidí umožňují přinášet vám dění z klubu. Dnes se posuneme zase o kus dál – spouštíme totiž fanshop.

Mezi produkty nyní najdete nové mikiny, trička a polo trika. Máme i odznaky, placky, samolepky a miniatury ragbyových míčů. Už teď ale plánujeme další rozšíření.

Fanshop zatím poběží v minimalistické verzi – v současné době bohužel nemůžeme nabídnout ani platby kartou nebo na účet (přijímáme jen hotovost), ani jiné typy dopravy než osobní vyzvednutí na Spartě na Podvinném mlýně. Pokud se fanshop dobře rozběhne a bude o něj zájem, jsme připraveni tyto běžně dostupné služby přidat.

Jak bude probíhat nákup?

Po každé objednávce vám přijde potvrzovací e-mail se shrnutím objednávky (nezapomeňte kontrolovat spam, někdy tam e-mail může skončit). Díky tomu víte, že o vaší objednávce víme. Poté vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a společně si dohodneme termín předání. Platba proběhne v hotovosti na místě (zkuste si přinést přesnou hotovost). Pak dostanete svoji sparťanskou objednávku.

Na místě bude možné vyzkoušet velikosti, prohlédnout si produkty a případně tak i upravit objednávku.

Rád bych vás nakonec poprosil o trpělivost. Na začátku nám určitě všechno nepůjde nejrychleji, ale budeme se snažit udělat maximum – i proto, že se blíží Vánoce a taková pěkná sparťanská mikina určitě potěší. Fanshop můžete navštívit skrze tento odkaz, nebo ho vždy najdete v hlavním menu na webu.

Díky, a pokud byste narazili na něco, co není dostatečně srozumitelné, napište mi, prosím, na honza.pav@rcsparta.cz.

Mějte pohodový den.

Honza Páv