Ragby sice hrajeme hlavně pro zábavu, ale to neznamená, že by RC Sparta neměla profesionálně komunikovat. I proto už bylo na čase vytvořit nový web a oprášit cesty, kterými ve Spartě plynou informace. Vzhled a technická stránka webu už neodpovídala současným požadavkům a kvůli tomu, že na webu často nebyly aktuální informace, nebyl užitečný ani návštěvníkům samotným.

Plány do blízké i vzdálenější budoucnosti

Web na rozdíl od předchozích dob vnímáme jako něco, co se neustále vylepšuje. Proto ani tento nový, možná hezčí stav určitě není konečným. V blízké době doplníme informace o náboru, profesionální nabídku pro partnery klubu, zápasy a turnaje mládeže, doplníme fotografie, které teď sháníme všude možně, a mnoho dalších drobností.

V dlouhodobém horizontu pak přibudou profily hráčů, sekce pro fanoušky a možná také e-shop.

Sparta.Ragby.cz nebo RCSparta.cz?

Starý web můžete ještě stále navštěvovat na adrese www.sparta.ragby.cz. Se stávajícím provozovatelem řešíme sjednocení internetových adres a tak ještě nějakou chvíli poběží oba weby zároveň.  Jakmile uděláme všechny potřebné technické kroky, oficiální adresou bude www.rcsparta.cz, a pokud přijdete na www.sparta.rugby.cz, automaticky vás přesměrujeme na nový web.

Jedinou funkční adresou je WWW.RCSPARTA.CZ.  Původní adresa www.sparta.rugby.cz již nefunguje.

Zajímá nás zpětná vazba

Při vzniku webu jsme se hodně bavili o potřebách klubu, jednotlivých kategorií a trenérů. A samozřejmě jsme web řešili i z pohledu fanoušků, kterým často chyběly informace jako termíny zápasů nebo aktuální tabulka s výsledky zápasů. Pokud i vy budete mít jakékoliv připomínky nebo náměty, můžete je napsat do komentářů pod tímto článkem. Nemůžeme vám slíbit, že zapracujeme všechno, ale uděláme maximum pro to, aby byl web užitečný.

Díky a mějte pohodový den.

Za celý výbor Honza Páv