V neděli 3. dubna se na hřišti RC Sparta Praha odehrál poslední zápas XV´s soutěže žen (Spatria x Vydra). Pro všechny byl tento zápas velmi náročný, neboť hráčky v týdnu absolvovaly mezinárodní utkání. A ne jedno, ale rovnou dvě.

Ve středu a ve čtvrtek se nároďák utkal s holkami z americké univerzity Brown University Bears. A tak se dostavila očekávaná únava. Některé hráčky se zápasu ani nemohly zúčastnit kvůli zraněním. Ale zpět k neděli.

Podvinný mlýn i přes tyto neduhy mohl pozorovat bojovnou hru a opravdu pěkné ragby. Zápas byl do poslední chvíle vyrovnaný a v posledních minutách ukázaly domácí opravdu bojovnost a chuť vyhrát. Když převážně vlastními chybami téměř dovolily soupeři skórovat.

Ale nepovolily a titul MISTRYNĚ 2016 v této soutěži mají opravdu zaslouženě.

Ač holky ze Slavie, Tatry a Sparty hrály v této soutěži společně v jednom týmu, už tuto neděli 10. dubna se potkají na hřišti proti sobě. Začíná totiž 7´s soutěž. A tak vás všechny zveme, přijďte SPARŤANKY podpořit a vychutnat si tu nejlepší ragbyovou atmosféru. Výkop bude v 11:00 na domácím hřišti na Podvinném mlýně.

Ragby zdar,

Malinovka

sano-pohar