Rugby Club Sparta Praha srdečně zve všechny své členy, partnery, příznivce a fanoušky na tradiční předvánoční večírek, pořádaný stejně jako v loňském roce v Repre Restaurantu. Letošní večírek se ponese v duchu 80. let!

Oficiální program bude zahájen v 19 hodin úvodním slovem Prezidenta klubu. Před osmou hodinou shrne sezónu všech kategorií RCS Marek Švíř, trenér kategorie U16. Ve 20:00 budou ocenění nejlepší hráči, hráčky a trenéři roku. Ve 21 hodin bude program pokračovat tombolou a okolo desáte hodiny bude oficiální program zakončen dražbou míčů podepsaných Národním týmem 7s žen a vyhlášením nejlepších kostýmů.

Cena vstupenky na letošní večírek je 400 Kč. Při koupi 2 a více vstupenek najednou je cena vstupenky 350 Kč/kus. Vstupenk objednávejte přímo platbou konkrétní částky na účet 1216032014/3030. Do poznámky prosím napište „Večírek RCS“, jména hostů, pro které vstupenky objednáváte a emailovou adresu na kterou následně zašleme potvrzení o platbě. Vstupenku s unikátním číselným kódem, který bude použit pro slosování v tombole obdržíte až na místě, není tak potřeba nic tisknout. V ceně vstupenky je kromě slosování v tombole také zahrnut WELCOME DRINK a celovečerní raut.

Těšíme se na Vás!