Srdečně zveme všechny naše členy, partnery, fanoušky, příznivce a přátele na další ročník Večírku RC Sparta Praha, který se uskuteční 16. 12. 2022 v Repre Restaurantu. Pro dresscode letošního večírku byl zvolen motiv DIVOKÝ ZÁPAD.

Při příchodu na večírek budou všichni hosté přivítáni Richardem Hřebačkou a Janou Urbanovou, kapitány A-týmu mužů a žen. Kapitáni se také spolu s manažerem Petrem Oklešťkem postaví do role moderátorů celého večera.
Po zahájení večírku a proslovu Prezidenta klubu přejdeme k vyhlášení hráčů a hráčky roku v kategoriích: U16, U18, Ženy a Muži.

V průběhu večera dojde také k vyhlášení 3 nejlepších masek v rámci dresscodu a ke slosování bohaté tomboly. Připraveny budou také hry a kvíz o ceny. Večeře proběhne formou pravidelně doplňovaného rautu.

Vstupenky můžete objednávat na emailu vecirek@rcsparta.cz do pondělí 12. 12. včetně. Vstupenka bude hostům po zaplacení ceny 600 Kč doručena emailem. Prosíme o její vytištění, kódy na vstupenkách budou použity ve slosování tomboly.