Po nedávném oznámení nového partnera – advokátní kancelář Ciprýn & Kiršner – vám dnes chceme představit dalšího staronového partnera. Je jím projektová, konzultační a inženýrská společnost SUDOP Praha a.s.

Zeptali jsme se, co si SUDOP od partnerství s naším klubem slibuje:

Je to spojení, která má z našeho pohledu smysl a vlastně se i samo nabízí. Ragby je totiž kolektivní sport, který přitahuje pozornost nejen pro svou náročnost, ale i pro svůj jedinečný charakter budování hodnot. Líbí se nám, že je postaveno na principech přátelství, fair play, respektu a týmové spolupráce. A na těchto morálních principech stojí, podniká a buduje svoji firemní kulturu i naše společnost. Nejsme tak další z řady obyčejných firem se stovkou anonymních zaměstnanců, chrlící unifikované projekty. Zakládáme si na vysoké odbornosti našich lidí, kvalitě naší práce i férových vztazích uvnitř firmy. Výsledkem naší práce jsou pak dopravní stavby, které se výrazně zapisují do krajiny i historie naší země.

My jako klub děkujeme SUDOPu za důvěru a těším se na společnou budoucnost. Jaká by měla být? Podle naše partnera:

Silná a úspěšná. Víme dobře, jak náročné je být lídrem. Být tím vpředu. Udávat rytmus, razit cestu ostatním a dokázat zvolit vítěznou taktiku. Věříme, že přesně taková letos bude i rugbyová Sparta. A naším spojením jí v tomto chceme dát maximální možnou podporu.

Čemu se věnuje SUDOP Praha a.s.?

SUDOP se specializuje na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury. Díky tradici, širokému spektru dovedností a modernímu technickému zázemí spolupracuje SUDOP s významnými investory na klíčových projektech v oblasti železničních staveb, silničních a dálničních staveb nebo systémů městské hromadné dopravy. SUDOP PRAHA a.s. je součástí rodiny SUDOP GROUP a.s. – největší skupiny projektových firem v České republice.