U23

Mladý tým U23 nastoupil ke svému druhému turnaji v rozvojové lize. Tentokrát na domácí půdě. Tým hraje jednodušší systém a dodržuje pokyny po celou dobu hry. Což částečně umožňuje pasivita soupeřů. Tým U23 je tak vlajkovou lodí Sparty v podzimní části.

U16

Kadeti Sparty nastoupili k svému druhému utkání díky velké marodce pouze ve 12 hráčích.
I přes velkou snahu se museli sklonit před soupeřem z Petrovic, který se opírá o velmi dobré
hráče, kteří působí i v reprezentaci do 16 let. konečný výsledek 5:70 je sice nelichotivý, ale
opět pomohl k spojení týmu v jeden celek, který chce udělat změnu. Tuto sobotu budou hrát
naděje Sparty na Pragovce .

U14

V neděli odehrála naše U 14 podvečerní zápas s  Tatrou Smíchov na domácím hřišti. Začátek zápasu byl v prvních 20 minutách z naší strany ospalý, soupeř využil herní převahy ke skórování a ujal se vedení. Důležité bylo, že naši hráči zápas nepoložili a v závěru prvního poločasu i v celé druhé polovině zápasu byly Tatře vyrovnaným soupeřem. Náskok protivníka dotahovali a ke konci měli několik šancí na zvrácení výsledku ve svůj prospěch. Bohužel Tatra svým disciplinovaným přístupem tlak ubránila a vyhrála v těsném poměru. Tým Sparty v celkovém hodnocení předvedl bojovný a chvályhodný výkon a opět dokázal, že i v nové sezóně, kdy došlo k obměně hráčů, bude hrát o čelní příčky. Tatře Smíchov gratulujeme k výhře 17:14.

U10

Kategorie U10 hrála druhý turnaj podzimní části na hřisti Tatry a nastoupila do kategorií A a C.
Obě výkonnostní kategorie podávali kvalitní herní výkony.
Silnou stránkou obou týmů byl útok, kde byla vidět sehranost hráčů. Na druhou stranu obě družstva
měli mezery v obraně, kde se o to více nadřeli.
V posledních zápasech obou mužstev už se výrazně podepisovalo horké počasí a na hráčích byla
vidět výrazná únava, přibývali zranění, ale i přes to dohráli zápasy s výbornými výkony a zápalem pro
rugby.

Všichni hráči bez ohledu na jejich herní zkušenosti podávali celý den 100% výkony a byla na nich vidět chuť hrát a vyhrát.
Těšíme se na výkony našich svěřenců na dalších turnajích.