U18

V neděli 18. 9. 2022 jsme odehráli letos druhý zápas na hřišti RC Praga. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný i proto, že jsme se dopustili několika zbytečných chyb včetně dvou žlutých karet, která nás poslali na cca 8 minut do 13 hráčů.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a první 15 minut jsme soupeře tlačili a položili dvě pětky s následným kopem. Pak jako bychom se trochu uspokojili a nechali soupeře hrát. Následkem toho byly dvě zbytečné žluté karty a pětka soupeře.

V tomto čase se podle nás zápas zlomil v náš prospěch, protože tým se semkl a dokázal i v dvojnásobném oslabení položit pětku. Závěrečných 15 minut už zase patřilo nám a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Chceme poděkovat hráčům za obrovské nasazení, vůli a bojovnost. I po tomto zápase víme na čem musíme dál intenzivně pracovat. Děkujeme také fanouškům za podporu. Pepa a Robert

U12

Ahoj, naši hráči se zúčastnili propršeného turnaje v Přelouči. Přihlásili jsme se s jedním týmem do kategorie B. Abychom si zahráli vyrovnanější zápasy, domluvili jsme se s oslabeným týmem Petrovic a do kategorie A jsme jim zapůjčili dva hráče, Mikuláše a Honzu. Myslím, že možnost hrát těžší a náročnější zápasy jim do budoucna víc prospěje. Mnohokrát jim oběma děkuji za vzornou reprezentaci Sparty. Patřili svými výkony k nejlepším na hřišti.

Klukům v kategorii B se dařilo hrát vyrovnanější zápasy se zapojením většího počtu hráčů na hřišti a využití volného prostoru. Každému hráči se něco povedlo i něco nepovedlo, ale rozhodně se jako tým nemáme za co stydět a brzy se přidáme k Mikimu a Honzovi. Děkuji všem za účast na těžkém s studeném turnaji. Dalmoš a Robert.

U10

Nedělní turnaj na Pragovce jsme s B-týmem a C-týmem odehráli navzdory obávám za sucha a na sluníčku.

Béčko s Martinem předvádělo pěknou kombinační hru. Nahrávky přesně nacházely spoluhráče, míče nepadaly, skládalo se, čistilo se a byl vidět posun od minule. Kluci v jednom zápase vypomohli oslabeným Sedlčanům a rvali se jako za vlastní, tak to má být! 👍

Céčko s Hankou mělo skvělý start v prvním zápase, pak ale přišla nesoustředěnost a trochu trvalo dostat se zpátky do hry. Kluci se postupně snažili líp plnit pokyny, byli bojovnější a poslední zápas tak byl herně nejlepší ze všech.

Už teď, v půlce září, jsou vidět individuální pokroky, jen tak dál! Uvidíme příště, až víc zapracujeme na poziční hře.

Děkujeme všem hráčům i rodičům za účast, marodům přejeme brzké uzdravení a těšíme se na příště!

Hanka, Karel a Martin

U8

Třetí turnaj kategorie U8 v této sezóně se odehrál v Rakovníku. I přes velkou marodku se podařilo opět postavit dvě mužstva, ve výkonnostních kategoriích B a C.

Asi kvůli chladnějšímu počasí to vypadalo, že se hráči první zápasy rozehřívají, ale během následujících zápasů podávali slušné výkony se vzestupnou kvalitou.

S každým dalším turnajem je vidět jak se hráči sehrávají a jak získávají zkušenosti a sebevědomí. Děkujeme všem za účast a po nadcházející turnajové pauze se těšíme na další turnaj.

Láďa, Matěj a Standa