V neděli 22. května se konal trunaj Elitní serie sedmiček žen, tentokrát v Petrovicích. Holky podnikly ve středu před turnajem teambuilding a jak bylo vidět na hřišti, jistě byl přínosem. Více takových akcí holky!

Z důvodu absence Dragonu na turnaji se vrhly Sparťanky v prvním zápase rovnou na Tatru Smíchov. Bylo vidět, že holky mají chuť hrát a vyhrát. Takovou energii jsme z nich poslední turnaje vůbec necítili. Tohle byl obrat o 180 stupňů a ještě a kousek. J I když to byl zápas vyrovnaný a velmi vysilující a náročný, ke všemu bylo obrovské vedro, tak Sparťanky Tatru porazily.

Poté je čekalo utkání se známým soupeřem, a to s Říčany. I tento zápas holky ovládly a frčely si na vlně vítězství přímo do finále, V něm se znovu utkaly s Tatrou a opět to byl vysilující, ale krásný zápas. Už ve druhé minutě Sparta skórovala. A v tomto tempu se pak odehrával celý zbytek zápasu. Sparťanky finále vyhrály a ukázaly tak, že po posledních nešťastných turnajích jsou opět zpět. Holt občas se nedaří. A tak snad už si to Sparta vybrala a do dalšího turnaje a příští sezony se ponese jen na vlně vítězství…

Děkujeme všem, kdo nás přišli podpořit. Podpory fanoušků není nikdy dost.

Velké díky patří naším malým sparťánkům – vodoušům…jste nejlepší!

Těšíme se na příštím turnaji na viděnou

SPARTA vrací úder!

 

Ragby zdar!

Malinovka

PS: další turnaj 5. 6. v Říčanech