V sobotu 2. března odehrála Sparta své první utkání základní části Extraligy ragby na domácím hřišti. V rámci 3. kola přivítala Sparta tradičního soupeře z Vysočan tým Pragy, který prozatím jako jediný v letošním ročníku neprohrál.

Sparta doma začala ve velkém stylu a v první půli diktovala tempo hry a vytvořila si desetibodový náskok 13:3. Po změně stran se začala projevovat silnější lavička soupeře, přesto domácí drželi slibné vedení. Vše se rozhodlo v závěrečných deseti minutých. Nejprve po hře proti pravidlům, získala Praga trestnou pětku a díky souvislému tlaku se žlutočerným podařilo z poslední akce utkání otočit výsledek na 13:15.

Svěřenci Eduarda Krütznera ml. tak prohráli své druhé utkání a klesli v tabulce Extraligy 2024 na čtvrté místo.

Následující víkend je reprezentační pauza a poté hned v čtvrtek 14. března od 19:00 hodin předehraje Sparta 4, kolo na domácím hřišti s Tatrou Smíchov.