Na Spartě děláme maximum pro to, abychom předváděli skvělé výkony na hřišti. To byl hlavní cíl několika posledních let, kdy jsme se v kategorii mužů dostávali ze spodních míst tabulky na k několika titulům. Zároveň jsme také rozšiřovali základnu mládeže, protože ta je předpokladem i pro další úspěšné roky klubu.

Náš záměr se nyní rozšiřuje a obrací se také směrem ke klubu a jeho profesionalizaci po organizační stránce. S tím přichází i potřeba lépe se prezentovat. Aktuální prezentace není dostatečná, ani profesionální. Vznikala na koleni, nezávisle na jednotném zadání. Každý, kdo mohl a uměl pomoct, propsal do vizuálních projevů značky Ragby Sparta svůj rukopis.

Vypisujeme tedy soutěž na vytvoření nové vizuální identity. Rádi bychom získali vizuální identitu, která sjednotí současný chaos a zároveň usnadní tvorbu nových výstupů, včetně připravovaného klubového oblečení. Chceme, aby nás vizuální identita zdobila i spojovala v mnoha následujících letech, a proto jsme připravili detailní zadání, které popisuje vizi klubu, současný stav prezentace i naši představu o tom, jak by nám vizuální identita měla sloužit.

Apelujeme tedy na grafické designery (nebo studia), kteří by měli zájem účastnit se (a případně s klubem dlouhodobě spolupracovat), aby do 15. 9. 2020 vyjádřili svůj zájem na moji e-mailovou adresu – honza.pav@rcsparta.cz. Všechny další informace, včetně dalších termínů, najdete v zadání.

Za výkonný výbor klubu,
Honza Páv