Pro nadcházející sezónu mění Áčko svůj realizační tým. Po odvolání trenéra Ondřeje Kutila se k týmu vrací Petr Okleštěk. Trenérem útoku zůstává Pavel Vokrouhlík. Trenérem roje bude nově Emilio Caldaroni. Emilio bude i nadále hráčem A týmu. Poslední změnou je zapojení Dana Beneše, šéftrenéra mládeže, který bude mít v A týmu roli videoanalytika.

Staronový trenér Petr Okleštěk shrnuje svoji představu:

Chceme předvést lepší hru než v podzimní části. Hráče musí ragby nejdříve bavit – chuť hrát a intenzivně trénovat Spartě na podzim značně chyběla. S dobrým tréninkem pak přijdou výsledky. Cíle máme nejvyšší, co by se taky od Sparty mělo čekat. Chceme se prezentovat celoplošnou hrou od vlastní dvaadvacítky, tvrdým, ale férovým ragby, které bude bavit nejen fanoušky, ale i hráče. Je potřeba mít z ragby radost.

Podle Petra, který ve Spartě nastartoval profesionalizaci ragby, se teď politika Sparty mění. Dodává:

Budeme se snažit začlenit co nejvíc vlastních odchovanců. V propojování s kategorií U19 chceme navázat na perfektní práci Ondřeje Kutila, chceme hodně komunikovat s trenéry. V U19 nám vyrůstá mnoho perspektivních hráčů a je potřeba zaměřit se na přechod hráčů mezi kategoriemi.

Kompletní realizační tým

Hlavní trenér:Petr Okleštěk
Trenér roje:Emilio Caldaroni
Trenér útoku:Pavel Vokrouhlík
Videoanalytik:Dan Beneš
Technický vedoucí:Petr Kozlík
Kustod:Marcel Hřebačka
Fyzio:Michal Šaroch
Fyzio:Adéla Benešová