Utkání s Tatrou Smíchov pro nás bylo velice důležite měřítko v naší započaté práci, kdy se snažíme do týmu vnés trošku větší organizaci, což se nám včera proti týmu Tatry poměrně dařilo. A poprve v této sezóně to začalo vypadat že hráči chapou co se od nich chce a podle toho tento zápas také vypadal. Velice dobře organizovaná hra roje a krasné akce útoku byly leckdy limitovány jen naším špatným rozhodnutím 2 na 1 a nebo bohužel v několika připadech sudím.

Každopádně i když Tatra v tomto zápase byla pro tentokrát tím kdo tahal za kratší stranu nitě, ukázala se jejich individualní kvalita každeho hráče a nadělila nám 2 pětky které byly trestem za naše hloupé chyby.

Tento zápas nás také prověřil po defensivní stránce kde máme pořád velké rezervy které se budeme snažit odstranit v dalších utkaních.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem fanouškům za jejich podporu a doufám, že si zápas užili stejně tak jako naši hráči na hřišti. Také bych chtěl poděkovat Týmu Tatry že bojovala až do konce i když to pro ní nebylo jednoduché.