Tento víkend zažily holky opravdu krušné chvíle. V sobotu 10.9. odjel náš nově vzniklý B tým na turnaj 2.série do Zlína. Bohužel jsou naše řady teď dosti prořídlé, a tak odjelo pouze 7 statečných. První zápas holky s přehledem vyhrály. V druhém zápase přišlo bohužel zranění. Jedna z našich hráček si zlomila kotník a holky musely turnaj dohrát v 6. I přes šílené horko a oslabení dokázaly Sparťanky tento turnaj ustát a vyhrát zbylé zápasy. Domů si holky ze Zlína přivezly první místo. Klobouček dámy!

V neděli holky čekal domácí turnaj na Spartě ve Vysočanech. Scénář byl dosti podobný. S malou obměnou se sešlo 7 holek. První zápas s Vyškovem hrály holky v šesti v rámci fair play, neboť vyškovský tým nastoupil do turnaje pouze v 5 hráčkách. Sparta vyhrála. Do druhého zápasu už nastoupily v plných sedmi. Ale bohužel došlo ke zranění a holky druhý zápas dohrávaly opět v 6. K neštěstí Sparťanek se jednalo o zranění kotníku, se kterým nebylo možné pokračovat. A tak holky stejně jako v sobotu dohrávaly turnaj na domácím hřišti v 6. Další zápasy proti Tatře, Petrovicím a Říčanům se jim nepodařilo vyhrát. A tak na Spartě získaly 4.místo.

Tento víkend holkám opravdu nepřál. V krásné básni to shrnula jedna z hráček. Lépe bych to nevystihla.

Nad Spartou se temno snáší,
neklid mezi řady vnáší.

Další boje se však blíží,
a sparťanky se neohlíží!

Směle vpřed a stále dál,
aby se nás soupeř bál.

Odmítačka zleva zprava,
až soupeřkám se točí hlava.

Skládat a bojovat ze všech sil,
budeme opět do posledních chvil.

Bojovat za zdravou, nemocnou či zraněnou,
jedna pro druhou jsme si oporou!

děkujeme Haffince za nejlepší báseň, to je prostě SParta! Lépe to nejde vystihnout!!!

Velký obdiv holkám, které tento víkend odehrály. Hlavně těm, co hrály oba dny. Klobouček holky! Sparťanky jsou opravdový TÝM!!!

Příští víkend bude v sobotu na Spartě turnaj B týmu a v neděli na Tatře A tým. Přijďte nás podpořit!

 

Děkujeme a těšíme se na vás

Malinovka