V neděli 17.dubna se ženy RC Sparta Praha vydaly do Brna na druhý turnaj jarní sezóny. Po minulém turnaji, kdy doma získaly první místo, se jim ovšem v Brně moc nedařilo. V prvním zápase se utkaly s Vyškovem, který nastoupil v šesti hráčkách. Tento zápas holky uhrály s přehledem 53:0. Ale pak jako by se snesla smůla na rudé dresy.

Holky druhý zápas proti Petrovicím vypadaly, že ztratily chuť hrát. Tento zápas skončil pro naše, bohužel, prohrou. A nebyla poslední na turnaji. Další zápas je čekala Tatra Smíchov. Ač Sparta bojovala a soupeř byl hratelný, opět to nedopadlo a Sparta prohrála.

Po těchto nepodařených zápasech je čekalo utkání o třetí místo. V něm se utkal tým našich s Říčany. I když to byl celkem vyrovnaný zápas a Říčany bojovaly, podařilo se Sparťankám je přehrát a vyhrát. Zápas skončil 10:7, a tak si holky do Prahy vezly alespoň třetí místo.

Doufáme, že tímto byla veškerá smůla a nezdar vyčerpány a další turnaje se odehrají jen na vlně vítězství. Tak jak to Sparťanky umí…a že umí!!!

Příští turnaj je až za 14 dní. 1. května se bude konat na hřišti Tatry Smíchov. Určitě dorazte naše rudé holky podpořit!!!


Trenér: Zdeněk Albrecht

Sestava: Aneta, Mamba, Turbo, Klára, Věra, Hafka, Kapr, Marion, Katka, Hanka

Děkujeme za Vaši přízeň,

Ragby zdar!!!

Za ženy

Malinovka ☺

Pořadí turnaje:
1. RK Petrovice
2. RC Tatra Smíchov
3. RC Sparta Praha
4. RC Mountfield Říčany
5. RC Dragon Brno
6. RC JIMI Vyškov

Pořadí Elitní série:
1. RK Petrovice 40
2. RC Sparta Praha 35
3. – 4. RC Mountfield Říčany 27
3. – 4. RC Tatra Smíchov 27
5. RC JIMI Vyškov 14
6. RC Dragon Brno 2