RC Sparta Praha 69 : 5 RC Slavia Praha

V sobotu, tři dny po zápase s Tatrou nás čekal poslední soupeř v základní části a nebyl jim nikdo jiný než náš rival RC Slavie, která se oproti jaru poměrně dost zvedla a byla nám tak důstojným soupeřem.

Zápas začal z naší strany poměrně vlažně a první poločas se nesl v duchu nepřesného zakončení a mnoha pokažených akcí v konečné fázi, kdy se hrálo na křídle v přečíslení. Závěr první půle byl poznamenán jedinou “pětkou” hostů, kdy jsme jim body doslova darovali.

Do druhého poločasu se nastoupilo zodpovědněji, i když naše příjmy výkopů byly v tomto zápase asi naší největší slabinou. Co bylo naopak pozitivní, že se konečně velká část míčů začala dostávat až na křidla, která měla prostor pro skórovaní. A tak skóre začalo narůstat. Věřím, že i našim divákům se zápas musel líbit, i když vše není dokonalé a ve sportu nikdy být nemůže, ale i tak se budeme snažit, aby naše zápasy měly pořád progresivní tendenci…

Na konci zápasu nás čekalo zasloužené ohodnocení naší práce v podobě poháru TONDY FRYDRYCHA za nejlepší tým základní části. Teď už nás bude čekat jen ta nejtěžší část a tou bude zápas PLAY OFF za 14 dní, na který se musíme velice dobře připravit.

RCS

#RCS #RCSparta #RCNA #VítězovéZákladníČásti #PlayOff