Minulý týden se naši muži a ženy zapojili do kampaně #davamzidlidokruhu, kterou vytvořilo Gymnázium Evolution Jižní Město.

Škola pracuje na autorském muzikálu s názvem „Židle v kruhu aneb příběhy z pakárny“, ve kterém dokonce účinkuje jedna z našich hráček 🙂 Premiéra bude 10.ledna 2017 v divadle Broadway, ale zpět ke kampani.

Při snaze zajistit dojistatek financí na realizaci tohotu muzikálu napadlo studenty věnovat část vybraných peněz na nějakou dobrou věc a ve spojitosti s tématem muzikálu se nabízela možnost podpořit duševní zdraví.

Studenti se spojili s Národním ústavem duševního zdraví (NÚDZ) a rozjeli svou kampaň #davamzidlidokruhu, která má za cíl zvýšit povědomí o duševních chorobách a podpořit NÚDZ.

A proč dáváme židli do kruhu? Protože se nebojíme o svých problémech mluvit a protože nevíme, kdy takovou židli v terapeutickém kroužku budeme sami potřebovat.

Zapojte se také do této kampaně, je to snadné!

Vyfoťte se s židlí, sdílejte to na Facebooku nebo na Instagramu s hashtagem #davamzidlidokruhu nebo #iaddmychairtothecircle a nastavte tuto fotku jako veřejnou, aby ji mohli všichni vidět.

Více informací o tomto projektu naleznete na stránkach www.davamzidlidokruhu.cz.

-Borůvka-

#RCSpartaWomen

#RCSparta