Neděle 5. 6. patřila opět ragbyovému turnaji. Tentokrát se holky vydaly do Říčan a nálada byla už z Prahy úžasná. Od nádraží na hřiště se nesl zvuk sparťanského magiče a holky byly opravdu uvolněné a bylo jasné, že turnaj si jedou užít. Hned po příchodu se nebály podpořit sparťanské naděje, které hrály turnaj před ženami. A na oplátku poté děcka podpořila je. Za to velké dík.

Jelikož se jednalo o poslední turnaj, tak to bylo všechno ve velkém stylu. Před turnajem byl nástup všech ženstev v dresech a představení hráček panu starostovi. Následovalo slavnostní zahájení a šlo se hrát.

V prvním zápase holky porazily tým Vyškova a ve druhém domácí Říčany. V semifinále se utkaly s Tatrou. A výhrou si zajistily postup do finále. V něm bohužel podlehly Petrovicím. A tak celkové umístění na turnaji bylo druhé místo. Poslední turnaj si holky hlavně užily.

Po turnaji následovalo vyhlášení. Na třetím místě se celkově umístila Tatra, Sparťanky druhé a ligu vyhrál tým Petrovic. Po omedailování a slavnostním ukončení sezony se Sparťanky proměnily v praženy a ve třetím poločase není pochyb, že by mohly být zlaté :).

spartanky-ricany-pravek-2

Sezona to pro holky byla těžká. Několik nevydařených turnajů, zranění hráček a oslabení týmu. Ale to vše je už za nimi a nezbývá než popřát hodně štěstí a píle do další sezony.

SPARTA STÁLE VRACÍ ÚDER!!!

Ragby zdar! Na podzim se opět těšíme na Vaši přízeň

 

Za Sparťanky,

Malinovka 🙂